atrapa

Fan Can #1: VHS “Making of LOAD / ReLOAD” + CD “Until The Studio Shit Load” + t-shirt + otwieracz

Metallica od Black Albumu włącznie zwykła rejestrować proces nagraniowy zachodzący w studio, co zwykle w takiej czy innej formie wypuszczano potem na światło dzienne. Fragment sesji (z około listopada ’95), której efektem był materiał znajdujący się na LOAD i ReLOAD, w 1996r. został wydany ekskluzywnie w ramach MetClubu jako pierwszy tzw. “Fan Can”, a więc limitowany zestaw, który można nabyć w namacalnej postaci (dużej “fan puszki” z zawartością), jeśli jest się członkiem premium (za dodatkową opłatą). W tym przypadku była to kaseta VHS z ~50 min. wideo, płyta CD z nagraniami rozgrzewek i jammowania (dziwnych rzeczy, np. Lars śpiewa Oasis – “Wonderwall”) i rozmówek przy tym, a także demami niektórych utworów (znana jako późniejszy, australijski bootleg z 2000r. pt. “Until The Studio Shit Load”), metallikowy otwieracz do butelek i biały t-shirt  “The Boys Are Back In Donningtown”. Niniejszym prezentujemy Wam w/w treści. Oczywiście z czasem możecie spodziewać się kolejnych.

Pucha:


Uwaga: jeśli nie pojawią Ci się niektóre obrazki, możesz spróbować zobaczyć je tutaj.

metallica fan can #1

 

T-shirt:

metallica t-shirt fan can #1 the boys are back in donnington

 

Otwieracz:

 

Making of Load / Reload” VHS

metallica fan can #1 vhs

metallica fan can #1 vhs

Wideo:


“Until The Studio Shit Load” CD

metallica fan can 1 cover cd

(“zapisz jako..” lub “pokaż obrazek”, aby uzyskać powiększenie)


metallica fan can #1


metallica fan can #1 cd

 

Audio (cała płyta):

Tracklista:

1. F.O.A.D. – wczesna wersja “Until It Sleeps”
(8.12.95, The Plant Studios, Sausalito, CA)

2. Breadfan – instrumental soundcheck
Odtąd aż do pozycji 29. włącznie mamy fragmenty rozgrzewek z końca ’95 roku nagrane w tym samym studio, co powyższe demo Sleeps. Są to albo ich własne kawałki jammowane przez chwilę, albo krótkie, niekoniecznie poważne covery.

3. Motorbreath

4. Ride The Lightning

5. No Remorse

6. Nothing Else Matters

7. Back In Black

8. In The Time Of Dying

9. Three Horse In The Ground

10. Youthanasia

11. Don’t Forch Me There

12. Mama Said


13. Unknown


14. Ain’t No Fun


15. Nons Have No Fun


16. Doomed By The Living Dead


17. Black Knight

18. Into The Coven

19. At The Sound Of A Demon Bell

20. A Corpse Without Soul

21. Devil Eyes

22. Hey Jude

23. Until It Sleeps

24. Wonderwall – Lars śpiewa

25. Just A Jam

26. Jazz Jam
Chłopaki grają tu chwytliwe, ale śmieszne coś, co nazywają “circus riff” – w tle Bob Rock zgłasza swoje uwagi.
Mogliśmy to również usłyszeć na SKOM.

Tutaj fragment SKOM:

27. Riff

28. Another Jam

29. Better Than Thou

30. Mouldy – demo “Hero of The Day”
Nagrane w Lars’ Dungeon ["podziemiu Larsa"] 10.12.95 przez Larsa i Jamesa

31. Memory – demo “The Memory Remains”
Nagrane w Lars’ Dungeon ["podziemiu Larsa"] 17.03.95 przez Larsa i Jamesa


Najczęściej komentowane artykuły:


9 komentarzy do “Fan Can #1: VHS “Making of LOAD / ReLOAD” + CD “Until The Studio Shit Load” + t-shirt + otwieracz”


Dodawanie komentarza

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.



Możesz używać następujących tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You can add images to your comment by clicking here.