Fani Piotra Luczyka, który w tym roku skończy 52 lata, od dawna nie mogą doczekać się tak szumnie zapowiadanej nowej płyty Kata! Wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, kultowy gitarzysta ponownie bowiem skompletował skład macierzystego zespołu, a następnie potwierdził za pośrednictwem Facebooka wejście do studia nagraniowego, gdzie zostanie nagrany następca „Mind Cannibals” z 2005 roku.
Teraz już praktycznie wiadomo, że krążek jest na ukończeniu! Świadczy o tym chociażby konkurs na fanpejdżu kapeli, w którym do wygrania jest nowe wydawnictwo, sygnowane tajemniczymi inicjałami „WLB”. Wielką niewiadomą jest natomiast skład, gdyż póki co wiadomo tylko to, że poza Luczykiem płytę nagrywali Mariusz Prętkiewicz (perkusja) i Adam „Harris Jasiński. Wciąż nieznane jest jednak nazwisko drugiego gitarzysty i wokalisty.
Muzycy pracowali nad materiałem w MaQ Records w Wojkowicach (niedaleko Katowic), z kolei miksem zajął się doświadczony Piotr Witkowski, mający na swoim koncie realizację m.in. „Acoustic-8 Filmów”, „Mind Cannibals”, czy koncertówkę „Somewhere In Poland”.

https://www.youtube.com/watch?v=BscG64qPNIg
