Poznaj bliżej KAT-a: zbiór wideo-wywiadów z zespołem
W związku z ostatnim konkursem postanowiliśmy zgromadzić dla Was najciekawsze wywiady z KAT-em. Jest to również dobry sposób, żeby dowiedzieć się więcej o historii samego zespołu oraz o ideologii Romana Kostrzewskiego. Wspomniane wywiady czekają w rozwinięciu.
![]()
Zacznijmy od początku. Krótko, ale treściwie:
Zapis z programu “Teraz Wy”, który był emitowany w Telewizji Polskiej w latach ’90:
Romek pojawił się też u Kuby Wojewódzkiego, to nagranie mogliście już znaleźć tutaj (zbiór wywiadów z rockmanami u K.W.):
Dokument w postaci rozmów z członkami zespołu – “KAT o sobie”:
Wywiad z 2009 roku, w którym Kostrzewski opowiada o płycie z 1999r. – “Listy z Ziemi”:
Zobacz również:
Jeden komentarz do “Poznaj bliżej KAT-a: zbiór wideo-wywiadów z zespołem”
Dodawanie komentarza



Zespol Kat tak naprawde to odkryl promotor Zbyszek Wesiora.Bedac w katowicach wyciagnal ich z Domu Kultury i dal kopniaka na te szersze estradowe wody.Bylo to w 1982 roku na wiosne.Tak sie to wszystko rozpoczelo.Pierwsze nagrania i pierwsze utwory ,ktore Polska uslyszala to wlasnie w Radiowym Clubie Stereo Marka Gaszynskiego .A dalej sie juz potoczylo.