Metallica zagra w 2010 na lotnisku Bemowo w Warszawie?!
UWAGA: to jest stary news będący przeciekiem z naszego źródła dot. ówcześnie dopiero planowanego koncertu Metalliki w Polsce. Jeżeli trafiłeś tutaj bezpośrednio np. z Google szukając informacji o potwierdzonym już koncercie na warszawskim Bemowie, zapraszamy tutaj.
Uwaga! Jako pierwsi ujawniamy najnowsze informacje o planowanym koncercie Metalliki w Polsce w 2010. Otóż według naszych źródeł, Metallica zagra w wakacje (czerwiec-lipiec) na warszawskim lotnisku Bemowo! Poprzednie plotki mówiły o koncercie w Arena Łódź w marcu, jednak informacje te nie potwierdziły się. Źródło naszych informacji jest wiarygodne, jednak zastrzegamy, że info nie jest oficjalnie potwierdzone.
Miejsce koncertu – Warszawa Bemowo – zdaje się być w pełni uzasadnione. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu i sprawdzenia, czy możemy mieć rację!
Jak wiadomo, kilka tygodni temu polski Internet obiegła plotka o koncercie zespołu Metallica, który miałby się odbyć w Łodzi w marcu 2010. Od początku jednak byliśmy sceptycznie nastawieni do tej informacji. Przede wszystkim, Arena Łódź jest halą stosunkowo małą i na pewno nie przystosowaną do przyjęcia olbrzymiej ilości polskich fanów. Co prawda trasa World Magnetic Tour odbywa się w zamkniętych arenach, ale akurat w Polsce Metallica sprzedaje po 60,000 biletów w ciągu kilku tygodni, więc koncert w Łodzi był od początku mało realny.
Jakby tego było mało, dziś Metallica oficjalnie ogłosiła, że na początku 2010 (między innymi w marcu) – odwiedzi Amerykę Południową, a nie Europę! Naszym zdaniem ta informacja ostatecznie przekreśla plan koncertu w Łodzi. Oto, jakie plany ma zespół na początek przyszłego roku:
19 stycznia 2010 – Lima, Peru (Estadio San Marcos)
7 marca 2010 - San Jose, Costa Rica (Saprissa Stadium)
8 marca 2010 – Panama City, Panama (Plaza Figali)
10 marca – Bogota, Columbia (Park Simon Bolivar)
12 marca 2010 – Caracas, Venezuela (La Rinconada)
Jak widać o jakichkolwiek datach w Europie, a już tym bardziej w Polsce, nie może być mowy. Przypominamy, że wielu krzykaczy podawało datę 12 marca jako datę łódzkiego koncertu!

Dlaczego warszawskie Bemowo?
Najnowsze informacje, jakie prezentujemy, podajemy jako pierwsi. Zastrzegamy, że nasze informacje nie są potwierdzone, aczkolwiek źródło (którego niestety nie możemy Wam podać) jest zaufane i posiada informacje o koncertach w Polsce w przyszłym roku.
Wybór Warszawy i Bemowa wynika przede wszystkim ze względów organizacyjnych. W środku lata nie ma lepszego miejsca na duży koncert niż odkryty teren, dodatkowo w środku Polski – każdy ma tak samo daleko ;) Bemowo w 2009 gościło Madonnę i koncert zaspokoił zapotrzebowanie na miejsce dla fanów. Uważamy, że właśnie z tego założenia wyszli organizatorzy przyszłorocznego koncerty Metalliki w Polsce.

Jeśli mamy być szczerzy, to uważamy, że Bemowo nie jest miejscem idealnym, i lepiej pasowałby sprawdzony już Chorzów. Z tego co wiemy, zorganizowanie dużego koncertu w Chorzowie na wakacjach 2010 jest jednak mało możliwe.
Czy koncert rzeczywiście dojdzie do skutku? Czy faktycznie to Warszawa będzie jego miejscem? Nie wiemy tego na pewno, ale wiele na to wskazuje!
Zobacz również:
70 komentarzy do “Metallica zagra w 2010 na lotnisku Bemowo w Warszawie?!”
Dodawanie komentarza










było odjechanie jak na mój pierwszy koncert metallici
Przepraszam, gdzie morzna zamic tebilety?
obojetnie gdzie żeby Metallica przyjechała do Polski :)) !!! oby to prawda była
Bemowo??? Wiekszego shitu nie było…zawsze chciałem obejrzec Mete w hali,wiec mozna sie pozegnac z Life( z swietnymi laserami) i Line…ogolnie to porazka z Bemowem bo tam nawet trybun nie ma i ogladanie sceny ze 100metrów za poand 100zł to idiotyzm…w Rydze (Łotwa -- kreaj biedniejszy od POLSKI !!!) potrafią zorganizowac 2 koncerty w hali mniejszej od łódzkiej wiec jesli Łódź spełznie na niczym a Bemowo dojdzie do skutku to raczej sbojkotuje ten koncert…patrząć codziennie na oficjalna strone mam jednak nadzieje ze halowy Magnetic Tour zawita tez do nas na co najmniej 1 koncert (nawet w Wilnie jest hala która da rade,nie rozumiem po co ktoś pisze ze w Łodzi nie ma sensu).Ludzie , nie idzie sie na ilosc tylko na jakosc,jakby była mozliwosc to moznaby wyprzedac stadion śląski 3x i by było te 180,000 ale gdzie w tym logika. 2x 15,000 w Łodzi i git -- są najwierniejsi fani którzy bookują bilety pol roku przed a nie pikniki z piwem co nie mają co zrobić z kasa to ida na koncert posiedziec.
Godo: przetlumaczyc Ci ‘no offence’ i wyjasnic znaczenie ‘ich perspektywy’, czy sobie poradzisz?
ostry, wtedy w Spodku tak basy dawały, że mogły treść żołądkową wytłoczyć z człowieka, akustyka tam jest straszna, nie oszukujmy się. Ale pamiętam, jak jakiś oświetleniowiec spod sufitu płonąc zaczął spadać, to był kosmos. :D
h-a-r-v sam jesteś smutny jak pizda
a ja słyszłam znowu, ż ema byc koncert w Łodzi w Arenie i w Chorzowie. Metallicy na bemowie jakoś nie widze ;)
Tak naprawde nikt nie wie, gdzie kiedy i czy wogle odbedzie sie koncer Metallici w naszy piękny kraju :)
A ja powiem tak: Łotever.
Dobrze, że pojawiają się nowe informacje i nowinki, bo pamiętajcie, że w każdej plotce jest zawsze ziarenko prawdy. Słyszymy o miejscu koncertu, ale najważniejsze jest że wszystko wskazuje że po 2 latach znowu do niego dojdzie!
wiec znow podepre sie cytatem ze swojej wczesniejszej tu wypowiedzi:
“Nie dzwonilismy do livenation (skąd wogole taki pomysl?) – to po pierwsze”
to według mnie było krótkie “nie”.
Nie lubię wyolbrzymiania, a niestety -- kiedykolwiek zwrócę się do Ciebie, czy to w przyjaznym czy ironicznym tonie -- to otrzymuję poważną wypowiedź w formie wykładu. Tutaj sugerowałem ja i ktoś jeszcze że chyba coś tam pisałeś o telefonie do Livenation, wystarczyło odpowiedzieć krótko że nie. W każdym razie, czuję, że w każdej mojej wypowiedzi widzisz atak. EOT.
tommik, zastanawiałes sie kiedys dlaczego w “dyskusji” z kimś trzeba się podpierac bilingami i cytatami? Według mnie dlatego, ze to pomaga w zostawieniu nibylandii na boku i trzymania sie faktów.
Może po prostu nie lubie, gdy ktoś wmawia komuś ze coś powiedział, lub gdy nie pamieta, ze coś powiedział?
Czy nie można mi nic nic powiedzieć, od razu lęcą zestawienia, cytaty, billingi? To zalezy co mi sie mówi, jesli bajki i wrażenia to niestety, ale bez komisji sledczej sie nie obejdzie.
Tommik, ale na tym polega rzeczowa dyskusja. Bo chyba nie na gdybaniu i “mi sie wydawalo ze czytalem, ale moze nie czytalem?”
Tobie to już nic nie można powiedzieć, od razu lęcą zestawienia, cytaty, billingi…
W komentarzach pod infem o koncercie w Łodzi napisałem:
“[...] masło maslane mi wyszło, chciałem podkreslic, ze plotki to by były gdyby ktoś podał date maj/czerwiec, ale skoro podał marzec to raczej to plotki plotek czyli gówno prawda :) poprawie”
przed poprawą info brzmiało:
“Pojawiły się pierwsze plotki o koncercie Metalliki w Polsce w Łodzi (Arena Łódź) w marcu tego roku. Plotki pochodzą od pracowników Strefy Biletów. Według wcześniejszych plotek, w marcu rozpocznie się tournee Metalliki po Ameryce Południowej (m.in. koncerty w Kolumbii i Brazylii), nie ma też informacji o innych przeciekach w Europie -- co raczej utwierdza w przekonaniu, że są to wciąż tylko plotki.”
Możesz mieć wrażenie i się go trzymać -- ani mnie to ziębi ani grzeje. Czasami warto sprawdzić kto/gdzie/kiedy pisał cos o o telefonie to wrazenie zamieni się w coś konkretnego. po 25 sekundach w google:
http://overkill.pl/forwhom/viewtopic.php?f=1&t=7512&start=120#p315085
Dla wyjasnienia, zeby nie trzeba było do tego wracac -- forum jest otwarte i pisać na nim może co chce każdy.
Ja też nie mogę oprzeć się wrażeniu, że na overkillu było info o telefonie do Livenation.
Spoko. To gdzie ja o tym telefonie do Livenation czytalem? Niech to pozostanie zagadka. W kazdym razie z byle kim nie gadalismy, a co ma byc to bedzie.
Powiem tak, nie potwierdzaliśmy w Livenation, bo terminu marcowego nie było sensu potwierdzac. Gdybym z kazdym infem o koncercie jaki do mnie dociera wychodził z infem na strone, to byłyby juz przynajmniej trzy takie info na Overkill w tym roku. Ostatnio coś faktycznie jest jednak na rzeczy, ale widać mamy innych “informatorow” bo bynajmniej nie w Wawie. Na razie puszczam to mimo uszu dopoki info nie pojawi się na metallica.com